Ubezpieczenia mieszkaniowe WARTA z certyfikatem


Ostatnio prezentowaliśmy Wam różne atuty naszych ubezpieczeń mieszkaniowych, ich zastosowanie i przydatność w każdej dziedzinie życia. Wiemy, że klienci doceniają naszą ofertę – dzisiaj mamy na to kolejny namacalny dowód, bo przyznali nam Złoty Laur Konsumenta! Zobaczcie sami, co okazało się tak ważne w naszych produktach.

Oferta ubezpieczeniowa dla domu i mieszkania WARTA od lat jest doceniana przez naszych klientów. Dzisiaj mamy na to kolejny dowód! W rankingu konsumenckim Laur Konsumenta 2021 nasze ubezpieczenia zostały najwyżej ocenione! Klienci docenili szerokie zastosowanie naszych produktów, sprawną likwidację szkód i nastawienie na ludzkie potrzeby.

Ostatnio prezentowaliśmy Wam różne zalety naszych ubezpieczeń mieszkaniowych, ich zastosowanie i przydatność w każdej dziedzinie życia – artykuł ten możesz znaleźć TUTAJ.  W jednym z dzisiejszych wpisów w naszych Aktualnościach prezentujemy Wam również wyniki Sprawozdania Rzecznika Finansowego (artykuł znajdziesz TU), z którego jasno wynika, że WARTA najlepiej na rynku likwiduje szkody klientów. Dla nas to ogromna satysfakcja, że klienci widzą i doceniają te nasze atuty.

Laur Konsumenta – nagroda od zadowolonych klientów

Laur Konsumenta to czołowy ogólnopolski projekt konsumencki, w którym wyłaniane są najpopularniejsze produkty, marki i usługi w swoich kategoriach. Ranking odpowiada na pytanie: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze na rynku. Badanie przeprowadzane jest na próbie co najmniej 1000 osób w każdej kategorii.

To już nie pierwszy raz, kiedy ubezpieczenia mieszkaniowe WARTY i nie tylko zostały nagrodzone Laurem Konsumenta. W 2019 roku dostaliśmy nawet nagrodę specjalną – Lidera 15-lecia.

Ubezpieczenia mieszkaniowe WARTA wyróżnione

Kontakt

Klauzula RODO.