Blog Single

WARTA Dom Komfort, to bardzo szerokie i praktyczne ubezpieczenie. Teraz, gdy wszyscy szykujemy się do upragnionej wiosennej aktywności warto przypomnieć o bardzo aktualnych atutach tego ubezpieczenia…

Mówiąc, że WARTA Dom Komfort zapewnia spokój pod każdym kątem, nie mamy na myśli tylko naszych czterech kątów. Zakres zastosowań tego pakietu jest znacznie szerszy i wychodzi daleko poza mury ubezpieczonego mieszkania, czy domu. Jeśli  uwielbiasz jeździć z rodziną albo samotnie na rowerze to w ramach polisy mieszkaniowej masz dostępny pakiet Twój Rower.

Sprzęt gotowy do sezonu

Zima to czas, kiedy większość naszych sportowych akcesoriów musimy gdzieś przechować. Najczęściej to komórki lokatorskie lub piwnice. Niestety, zawsze może ktoś włamać się do takiego pomieszczenia, albo zdarzy się inny przypadek losowy np. pożar i pozbawi nas np. kosztownego roweru. Z WARTA Dom Komfort, możesz uzyskać nawet 100% zwrotu wartości tych sprzętów! Ale ubezpieczenie to obejmuje również inne wartościowe przedmioty przechowywane w komórkach lokatorskich, czy piwnicach np. komplet opon, narty, deski snowboardowe, widsurfingowe czy deskorolki.

W  trakcie sezonu – zabezpieczenie na trasie

WARTA Dom Komfort ma możliwość rozszerzenia o pakiet Twój Rower. To wyjątkowa opcja, bo ubezpieczenie mieszkania zapewnia wiele korzyści poza domem:

  • Ochrona roweru poza domem w razie rabunku, zdarzeń losowych, ale też assistance:
  • Transport sprzętu po wypadku;
  • Rehabilitacja i sprzęt medyczny;
  • Osobisty opiekun i infolinia rowerowa;

Zabezpieczenie gdy coś nabroimy – OC w życiu prywatnym

Jeśli w trakcie wiosennych aktywności, klient, lub jego pociecha wyrządzi komuś szkodę – np. w trakcie rowerowej wycieczki, czy gry w piłkę albo nie dopilnuje niesfornego psa – musi liczyć się z odpowiedzialnością. Dzięki OC w życiu prywatnym z WARTA Dom Komfort, WARTA pomoże klientowi w finansowaniu takich problemów. Ale oczywiście OC obejmuje też typowo domowe szkody jak np. zalanie sąsiada.

NNW

Zalet takiego dodatku, nie musimy Wam przedstawiać. Teraz, gdy będziemy bardziej aktywni ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, stanowić będzie zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.