Poznaj atuty ubezpieczenia pod kredyt Warta Ochrona!


Choć pandemia mocno zachwiała gospodarką, są branże, które kryzys oszczędził. Jedną z nich jest branża nieruchomości. Polacy kupują mieszkania na potęgę, a my przypominamy, że kredyt hipoteczny warto dobrze ubezpieczyć.

Pomimo pandemii rynek mieszkaniowy i kredytowy nie zamroził się w oczekiwaniu na „lepsze” czasy, bo jak wskazują dane w marcu 2021 r., Polacy złożyli ogromną liczbę wniosków o kredyt mieszkaniowy. Padł też rekord dotyczący pożyczanych od banków kwot. Do banków w ciągu zaledwie miesiąca spłynęło 56,07 tys. wniosków o kredyt hipoteczny (o 35 proc. więcej niż rok wcześniej) – był to najlepszy miesięczny wynik od 10 lat. Ostatni raz tak wysoki popyt odnotowano bowiem w marcu 2011 r.

Mając na uwadze galopujący rynek nieruchomości, nie należy zapominać o ubezpieczeniu pod kredyt z cesją na bank – WARTA Ochrona. Poniżej przedstawiamy atuty tego ubezpieczenia:

  • stała suma ubezpieczenia w WARTA Ochrona – to faktyczna korzyść dla rodziny ubezpieczonego kredytobiorcy, który przez wiele lat spłacając lub nadpłacając kredyt przy korzystnej wysokości składki może traktować różnicę sumy ubezpieczenia i pozostałej do spłaty kwoty kredytu jako zabezpieczenie dla rodziny na wypadek zgonu,
  • stała składka z tytułu zgonu ubezpieczonego kredytobiorcy – tutaj uczulamy na rynkowe „niższe” składki za ubezpieczenie, które obowiązują w początkowych latach umowy (!) a w kolejnych rosną co roku lub co 5 lat,
  • Ilość wyłączeń – w ofertach banków często znajduje się ich aż kilkanaście. W WARCIE Ochronie jest ich tylko pięć i dotyczą jedynie zgonu.

Poniżej zamieściliśmy ulotkę z której dowiesz się więcej o ubezpieczeniu pod kredyt WARTA Ochrona.

Drodzy klienci Pamiętajcie! – umowę na WARTĘ Ochronę można zawrzeć zdalnie u naszego agenta, a procedura potwierdzenia cesji nie jest skomplikowana. Zapraszamy do kontaktu z naszym agentem przez formularz kontaktowy, email lub telefonicznie. Doradzimy i dobierzemy ubezpieczenie idealne dla Państwa potrzeb.

Poznaj atuty ubezpieczenia pod kredyt Warta Ochrona!

Kontakt

Klauzula RODO.