Kamperem przez Europę z ubezpieczeniem podróżnym Warta Travel


W ostatnim czasie podróże kamperem zyskały na popularności. Pandemia i wynikające z niej obostrzenia sprawiły, że Polacy zaczęli szukać bezpiecznych podróży we własnym gronie, z dala od tłumu ludzi w obawie przed zarażeniem COVID-19. Taka podróż pozwala na zwiedzanie pięknego świata przy jednoczesnym zachowaniu dystansu społecznego. My również zapraszamy Was do wspólnej podróży po Europie. Podzielimy się z Wami kilkoma praktycznymi wskazówkami oraz przypomnimy dlaczego warto zabrać ze sobą ubezpieczenie WARTA Travel.

Bezpieczeństwo to podstawa

Planując podróż kamperem należy pamiętać, że sami jesteśmy organizatorem wycieczki i w razie ewentualnych niespodzianek losu musimy sami zadbać o pomoc. Chodzi tu głównie o kwestie zdrowotne np. nagła choroba czy wypadek wymagający konsultacji lekarskiej.

Dlatego jeżeli wybieracie się Państwo w podróż kamperem to polecam ubezpieczenie podróżne WARTA Travel. 


Dlaczego ubezpieczenie podróżne WARTA Travel?


1. COVID-19 – ubezpieczenie WARTA Travel obejmuje koszty leczenia związane z nagłym zachorowaniem na COVID-19 zaistniałym w trakcie podróży. To nadal jest bardzo ważny element dla osób podróżujących po świecie.

2. Pomoc medyczna bez angażowania pieniędzy klienta – klient posiadający ubezpieczenie WARTA Travel korzysta z pomocy medycznej w nagłych sytuacjach bez martwienia się o gotówkę, ubezpieczyciel organizuje usługę i rozlicza koszty.

3. Cały świat – ochrona ubezpieczeniowa działa na terenie całego świata, nieważne więc dokąd klient się wybierze kamperem, cały czas będzie „pod ochroną”.

4. Szeroki zakres w podstawie bez dodatkowych opłat – szeroki zakres ubezpieczenia włączony jest do zakresu podstawowego ubezpieczenia bez konieczności rozszerzania umowy i opłaty dodatkowej składki: nie pobieramy dodatkowej opłaty (wynoszącej często na rynku 100 – 200%) za koszty leczenia następstw chorób przewlekłych.

5. Nielimitowane koszty ratownictwa w górach, na lądzie i na wodzie.

6. Praktyczna pomoc nawet do 1 000 000 zł w ramach pozostałych usług assistance np. doraźna pomoc medyczna, zastępczy kierowca, tłumacz.

7. Sporty amatorskie w podstawie – większość sportów uprawianych amatorsko nie wymaga rozszerzenia umowy i opłacania dodatkowej składki np. kitesurfing, windsurfing, nurkowanie, jazda na skuterach wodnych, czy żeglarstwo morskie.


W załączniku pod artykułem znajdziecie Państwo plik w którym zebraliśmy kilka praktycznych porad dotyczących podróży kamperem.

Kamperem na wakacje z ubezpieczeniem podróżnym WARTA Travel

Kontakt

Klauzula RODO.