Blog Single


Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zakupem ubezpieczenia na życie to poniżej przedstawiamy kilka faktów które mogą pomóc w podjęciu tej ważnej decyzji.Kilka faktów o ubezpieczeniach na życie, które powinien znać każdy:


1. Ubezpieczenia na życie wcale nie są drogie.

Dostępne na rynku ubezpieczenia na życie wiążą się z stałą opłatą, którą należy uiścić w odstępach raz na miesiąc lub kwartał. Z reguły opłata ta nie przekracza wydatków na poziomie 50 – 80 zł miesięcznie. Kwota ta nie jest wygórowana a jednocześnie pozwoli Państwu spać spokojnie.


2.  Ubezpieczenie na życie przydaje się w każdym wieku.

Wśród młodych osób często można spotkać się z przekonaniem że są młodzi i zdrowi więc właściwie nie potrzebują ubezpieczenia na życie. Należy jednak pamiętać że tego typu ubezpieczenie chroni nas również na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń np. złamania ręki czy pobytu w szpitalu. Na tego typu okoliczność w ramach pakietu ubezpieczenia na życie są wypłacane świadczenia za każdy dzień pobytu w szpitalu. Dodatkowo ubezpieczony może liczyć na pomoc w zorganizowaniu rehabilitacji.


3. Wybór i zakup ubezpieczenia na życie wcale nie jest czynnością skomplikowaną i czasochłonną.

Obecnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i w celu zawarcia ubezpieczenia na życie wystarczy jedna wizyta w naszym biurze lub kontakt z nami za pośrednictwem telefonu, emaila czy formularza kontaktowego. W dobie pandemii COVID-19 WARTA uprościła proces zawierania ubezpieczeń i np. WARTA dla Ciebie i Rodziny jest aktualnie ubezpieczeniem na życie które możecie Państwo zawrzeć bez czasochłonnych badań lekarskich.


4. Możesz dopasować ubezpieczenie na życie do swoich indywidualnych potrzeb 

Ubezpieczenia na życie WARTA dla Ciebie i Rodziny jest „szyte na miarę” ponieważ zbudowane jest z wielu wariantów polis. Każdy wariant dedykowany jest innej grupie docelowej. W ofercie są pakiety dla m.in. par, osób samotnych czy osób po 55 roku życia. Ochronę można uzupełnić o pakiety dodatkowe np. na wypadek nowotworu lub udaru. Dzięki tak elastycznemu podejściu WARTY, każdy klient może zbudować ubezpieczenie dostosowane w pełni do swoich potrzeb.


5. Ubezpieczenie na życie to szereg opcji dodatkowych, które ułatwiają życie.

Warto wspomnieć o wielu opcjach dodatkowych jakie posiada ubezpieczenie na życie WARTA dla Ciebie i Rodziny. Ubezpieczenie to jest uzupełnione np. pakiet usług assistance który jest częścią każdego nawet najtańszego pakietu WARTA dla Ciebie i Rodziny. Usługa assistance to szybka pomoc konsultantów WARTY w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

Jak widać ubezpieczenie na życie pomaga planować z wyprzedzeniem i zapewnić rodzinie długoterminowe zabezpieczenie finansowe wtedy, kiedy będzie tego najbardziej potrzebowała. Procedury zawarcia tego typu polisy nie są skomplikowane a składka nie jest wygórowana. Ubezpieczenie na życie jest zabezpieczeniem na przyszłość o którym powinien pomyśleć każdy.


Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi. Pomogą oni państwu dopasować zakres ochrony i wybrać pakiety najlepsze dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub za pośrednictwem Formularza Kontaktowego.