Blog Single

To oferta dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Unikalna konstrukcja ubezpieczenia zapewnia klientom indywidualnym szeroki zakres ochrony zarezerwowany dotąd dla osób objętych grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy (np. wypłata w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów).


Szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej

Umowa może obejmować ryzyka zarezerwowane dotąd dla ubezpieczeń grupowych oferowanych pracownikom w firmach czy instytucjach np. narodziny dziecka czy zgon rodziców lub teściów. Teraz WARTA oferuje je w ubezpieczeniu WARTA Dla Ciebie i Rodziny adresowanym do szerokiej grupy klientów np. wykonujących wolne zawody czy mikro przedsiębiorców.

Atrakcyjne składki

Podstawowy zakres ubezpieczenia WARTA dla Ciebie i Rodziny możesz mieć już za 33 zł miesięcznej składki. Dzięki konstrukcji umowy, cena jest stała i nie zależy ani od wieku, ani od płci klienta. Składka zależy wyłącznie od zakresu ubezpieczenia.

Wypłaty w razie pobytu w szpitalu

Ubezpieczenie WARTA dla Ciebie i Rodziny w standardowym zakresie umożliwia wypłatę świadczenia, aż z 9 różnych zdarzeń, powodujących pobyt w szpitalu. W zależności od wybranego wariantu i przyczyny pobytu w szpitalu, możesz liczyć na wypłatę od 30 do nawet 550 zł za każdy dzień hospitalizacji. Zakres zdarzeń możesz rozszerzyć o świadczenia w razie zachorowania na COVID-19, wybierając pakiet dodatkowy Zdrowie Plus.

Pakiety dodatkowe

Zakres i wysokości świadczeń w polisie WARTA dla Ciebie i Rodziny można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, korzystając z pakietów dodatkowych. Przykładowo – wybierając pakiet „Wypadek" można zwiększyć wypłatę dla bliskich w razie śmierci ubezpieczonego w wyniku wypadku komunikacyjnego aż o 150 000 złotych.